Chusteczki antybakteryjne to jeden z najbardziej funkcjonalnych sposobów na walkę z bakteriami i wirusami pokrywającymi Twoje dłonie i przedmioty użytku codziennego. Tego typu produkty pozwalają bowiem na swobodne czyszczenie takich obiektów, jak chociażby telefon komórkowy, na którym każdego dnia gromadzą się miliardy bakterii.

Poszczególne modele chusteczek antybakteryjnych różnią się od siebie nie tylko pod względem opakowania czy wielkości, lecz także dokładnego składu środka, jakim zostały nasączone. Dzięki temu jesteś w stanie znaleźć produkt działający korzystnie na Twoje dłonie, jednocześnie usuwając wszystkie zabrudzenia na nich zgromadzone

Chusteczki antybakteryjne LUBA są niezwykle funkcjonalne, ponieważ możesz zabrać je w dowolne miejsce, od pracy, aż po wyjście na dwór czy wizytę w miejscach publicznych, gdzie ryzyko zarażenia się wieloma chorobami jest zdecydowanie największe. Umożliwiają one również skuteczne czyszczenie różnych powierzchni, od wspomnianych smartfonów, aż po klamki, kierownicę czy uchwyty sklepowych wózków będące siedliskiem miliardów bakterii.

Jak korzystać z chusteczek antybakteryjnych LUBA?

Podczas korzystania z chusteczek antybakteryjnych niezwykle istotne jest pamiętanie o dokładnym wyczyszczeniu całych dłoni, włącznie z przestrzeniami między palcami, jak i paznokciami. Wiele osób zapomina również o górnej części, na której także mogą gromadzić się różnego rodzaju mikroorganizmy. Korzystanie z chusteczek antybakteryjnych LUBA jest stosunkowo proste, ponieważ nie wymagają one wycierania rąk o brudny i wilgotny ręcznik. Zużyty egzemplarz możesz następnie wyrzucić, a przy następnym myciu skorzystać z kolejnej chusteczki. W opakowaniach znajduje się kilkanaście sztuk, które, zakładając częste używanie, mogą wystarczyć Ci na kilka dni lub nawet tydzień. Forma mniejszych opakowań swobodnie mieszczą się w torebce czy nawet kieszeni.