Płyny i żele antybakteryjne to produkty pozwalające na uchronienie się przed zarazkami czyhającymi na nas w różnego rodzaju miejscach publicznych. Gdzie kupić takie artykuły? Szeroki wybór środków antybakteryjnych znajdziesz w naszym sklepie miamed.shop.pl. W skład naszego asortymentu wchodzą płyny, żele do dezynfekcji oraz chusteczki antybakteryjne dzięki czemu możesz wybrać taki wariant, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Jak wybrać odpowiedni produkt?

Na rynku obecnie znaleźć można tysiące wariantów żeli antybakteryjnych, różniących się od siebie zarówno pojemnością, jak i formułą oraz dokładnym składem. Najtańsze propozycje często nie mają składników pielęgnujących dłonie, dlatego podczas częstego oczyszczania mogą one w znaczny sposób wysuszać skórę i wymagać stosowania dodatkowych kosmetyków w postaci kremów nawilżających. Istnieją jednak gotowe produkty dostępne w naszej ofercie z dodatkiem żelu aloesowego składnika mających na celu neutralizowanie wysuszającego działania alkoholu, którego działanie w środkach tego typu jest stosunkowo duże. Jeśli zamierzasz używać zakupionego żelu antybakteryjnego nawet kilka razy dziennie, lepiej wybrać właśnie taki wariant pozwalający na uniknięcie bolesnych, popękanych dłoni.

Żele antybakteryjne to niezwykle funkcjonalny produkt pozwalający na zabranie ze sobą w dowolne miejsce, nawet takie, w którym nie masz dostępu do bieżącej wody. Ich użycie nie wymaga bowiem moczenia rąk, a jedynie przetarcia ich odpowiednią ilością żelu. Mniejsze opakowania artykułów tego typu sprawdzają się doskonale podczas różnego rodzaju podróży i pozwalają na schowanie w torebce, a nawet w kieszeni. Większe z nich są natomiast świetną opcją do domu lub zakładów pracy, gdzie użycie żeli i płynów antybakteryjnych jest naprawdę znaczne.

Żele antybakteryjne stanowią doskonałą alternatywą dla mydła o podobnym działaniu. W przeciwieństwie do mydła nie wymagają one dostępu do bieżącej wody, dlatego są znacznie bardziej funkcjonalne. Płyny do dezynfekcji w swojej podstawowej formie mogą jednak wysuszać ręce, dlatego lepszym rozwiązaniem jest wybieranie produktów tego typu wzbogaconych o dodatkowe ekstrakty jak wyżej wspomniany aloes.

Optymalnym uzupełnienie jest pielęgnacja dłoni specjalistycznym kremem marki Basiclab – znajdziesz go klikając w zdjęcie poniżej. Zapraszamy do zakupów w sklepie miamed.shop.pl